fbpx

Usługi dieto-terapii

Oferuję profesjonalne usługi dietetyczne i treningowe. Posiadam liczne dyplomy i certyfikaty potwierdzające ukończenie przeze mnie odpowiednich kursów i szkoleń w tym zakresie. Na podstawie zdobytej podczas nich wiedzy jestem w stanie zaproponować moim klientom kompleksowe podejście do zagadnienia profilaktyki zdrowia i planowania treningu. W czasie konsultacji oraz przy układaniu indywidualnych planów kieruję się zarówno fachową wiedzą, jak i bogatym doświadczeniem, zdobytym podczas współpracy z dotychczasowymi klientami. Na podstawie rzetelnego wywiadu i wnikliwej analizy dobieram profesjonalne rozwiązania, dopasowane do potrzeb. Jako dobry dietetyk każdemu klientowi gwarantuję indywidualne podejście.

Jakie usługi dietetyczne i treningowe oferuję?

Zajmuję się tworzeniem indywidualnych planów dietetycznych, uwzględniających potrzeby klienta, jego problemy zdrowotne oraz ewentualne przeciwwskazania. Wśród moich usług znajdziesz także trening zdrowotny i trening oddechu. Zalecenia żywieniowe oraz aktywność fizyczną, dla osiągnięcia najlepszych efektów, warto łączyć z odpowiednią prozdrowotną suplementacją. Zajmuję się dobieraniem właściwych suplementów diety, pozwalających na uzupełnienie niedoborów w organizmie. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółowymi opisami świadczonych przeze mnie usług dietetycznych i treningowych w mojej poradni dietetycznej.

Czasami zmiana nawyków żywieniowych wystarcza, aby zmienić cały styl życia. Zdrowa żywność dostarczona ciału może uleczyć całą osobowość, powodując zmianę sposobu myślenia oraz zachowania.
Życie jest ruchem, możesz poczuć każdy swój mięsień, kiedy ćwiczysz. Oczywiście musisz wiedzieć, które ćwiczenia są przydatne dla jakich grup mięśni. I to wszystko.
Najlepszym rozwiązaniem jest  połączenie zaleceń żywieniowych z regularną aktywnością fizyczną. Ważnym elementem jest wprowadzenie prozdrowotnej suplementacji.
strategia zdrowia

Zacznij pracować nad swoim ciałem. Pamiętaj, że twój organizm jest Twoim domem. Od jego kondycji zależeć będzie Twoje samopoczucie, poziom energii, zdrowie oraz długość życia.