Indywidualne zalecenia dietetyczne

Potrzebujesz skutecznego programu zmian?

 • Chcesz zadbać o szczupłą sylwetkę?
 • Chcesz zadbać o swoje lub swojej rodziny zdrowie, ale nie wiesz od czego zacząć?
 • Nie możesz odnaleźć się w gąszczu sprzecznych  informacji zdrowotnych?
 • Chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną?
 • Chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu własnego organizmu?
 • Chcesz wykryć oraz zmienić swoje złe nawyki żywieniowe? Nie zawsze jest to takie oczywiste.
 • Chcesz poznać mechanizmy odpowiedzialne za gromadzenie oraz spalanie tkanki tłuszczowej? Jest to kluczowe by pozbyć się tego co „zbędne”.
 • Chcesz zdobyć wiedzę jak prawidłowo zadbać o własne zdrowie, lepsze samopoczucie oraz wysoką dawkę energii, na co ​dzień?

JEŚLI TAK, TO ZAPRASZAM CIĘ NA KONSULTACJĘ – RÓWNIEŻ ONLINE. 

JEST

TO WYSOCE OPŁACALNA INWESTYCJA ORAZ PIERWSZY KROK DO WPROWADZENIA NIEZBĘDNYCH ZMIAN.

 

Organizm nasz jest nadzwyczaj skomplikowaną biochemiczną maszynerią,  która na szczęście, i co ważne  rządzi się prostymi zasadami obsługi. Skrócona, lecz wysoce istotna INSTRUKCJA OBSŁUGI, jaką u mnie zdobędziesz, pozwoli Ci na właściwy sposób dbania o własny organizm, by moc cieszyć się wysokim poziomem energii, dobrym samopoczuciem oraz zdrowiem przez długie lata życia.

Niestety w dzisiejszych czasach popełniamy sporo błędów w należytym utrzymywaniu dobrego stanu własnego ciała, oraz szeroko rozumianego zdrowia. Pojawia się coraz więcej mniejszych i większych zagrożeń ze strony mocno przyspieszającego Świata. Pogarszająca się jakość jedzenia, zanieczyszczenie środowiska, ale również pośpiech, stres, niewystarczająca aktywność fizyczna to główne powody podupadającego stanu zdrowia zachodniego społeczeństwa.  Dziś trzeba mocno orientować się co nam sprzyja, a co szkodzi.

Choroby dieto-zależne, czy też tak zwane cywilizacyjne, według WHO ​ (Światowej Organizacji Zdrowia)  nawet w 70%​ ​ wynikają z niewłaściwego, czy też błędnego sposobu odżywiania. Schorzenia te w dzisiejszych czasach dotykają społeczność ludzką na coraz większą skalę. ​Niestety przewidywania WHO na kolejne dziesięciolecia wskazują na znaczne nasilenie tego niekorzystnego trendu.

Jako Dietetyk, Trener Personalny, aktywny sportowiec, propagator zdrowego stylu życia, ale również fascynat ludzkiego organizmu, bardzo chętnie i z wielką przyjemnością pomogę Ci, doradzę, pomogę wykryć błędy żywieniowe, błędy w stylu życia.

Kolejnym etapem jest wprowadzenie Skutecznego Programu Zmian. Tu dowiesz się o nim więcej: https://strategiazdrowia.com/2020/02/27/skuteczny-program-zmian-nawykow-zywieniowych/

 

Dodatkowo dostosuję odpowiednią aktywność fizyczną pod Twoje potrzeby. Jeśli jest taka potrzeba, wskażę jakie badania laboratoryjne należy wykonać, by lepiej ocenić stan Twojego zdrowia, a to pozwoli na wprowadzenie właściwej dieto-terapii.

Pomogę Ci w odzyskiwaniu, budowaniu i utrzymywaniu dobrego stanu zdrowia, samopoczucia oraz wysokiej dawki witalności.

Jeśli Twój stan zdrowia, przewlekłe dolegliwości, zły stan samopoczucia czy niski poziom energii na co dzień niepokoi Cię, to czas na podjęcie właściwej decyzji!!! Trzeba coś z tym zrobić!!! Decyzję podejmij już teraz!!! Jeśli ją odłożysz, może potrwać to kolejne tygodnie, miesiące a nawet lata. Samo nic się w tej sytuacji nie poprawi.

 

          Pamiętajmy o maxymie: Lepszy gram profilaktyki niż kilogram leczenia

 

Konsultacje obejmują indywidualne, holistyczne oraz wielowymiarowe podejście do zdrowia, własnego organizmu oraz działania umysłu – jest to wysoce istotne przy zmianie niekorzystnych nawyków żywieniowych, ​czy też wprowadzaniu zmian stylu życia.

Podczas konsultacji przeprowadzam wywiad żywieniowy, omawiam ewentualne ​dieto-zależne ​problemy zdrowotne oraz na bieżąco podaję cenne wskazówki. ​W miarę możliwości odpowiem na wszelkie zadane przez Ciebie pytania dotyczące zdrowia.​

W ciągu kilku dni opracuję dla Ciebie indywidualne zalecenia żywieniowe oraz wszelkie inne adekwatne do Twoich potrzeb – ok 20-25 stron A4. Otrzymasz je w formie PDF.

Po trzech pierwszych tygodniach przeprowadzimy konsultację kontrolną, w celu omówienia wprowadzonych zaleceń. Kolejne konsultacje przeprowadzane są w zależności od Twoich potrzeb.

TO CO WYSOCE ISTOTNE to przynajmniej przez miesiąc jestem do dyspozycji  w razie jakichkolwiek pytań. Codziennie pomagam wdrażać w życie wszystkie opisane zalecenia. Wspieram, inspiruję, motywuję. Tworzymy historię żywieniową i pracujemy nad budowaniem uważności posiłkowej. To wytłumaczę już na konsultacji. 

Zakres konsultacji dotyczy dietetyki ogólnej, żywienia w sporcie, suplementacji, żywienia dzieci​, żywienia w ciąży​, psychodietetyki, diet coaching, naturopatii, psychobiologoii w aspekcie nadwagi i otyłości, treningu personalnego oraz dietetyki klinicznej, dotyczącej głównych chorób cywilizacyjnych jak m.in:

 • nadwaga, otyłość
 • choroby tarczycy
 • choroby układu krążenia
 • choroby nerek i dróg moczowych
 • choroby wątroby i dróg żółciowych
 • choroby układu pokarmowego
 • choroby nowotworowe
 • cukrzyca typu I i II..

ZAPRASZAM CIĘ DO UMÓWIENIA SIĘ NA KONSULTACJĘ,  JEST  TO WYSOCE OPŁACALNA INWESTYCJA!

 

Odwieź mnie również na fanpage  Strategia Zdrowia – Adam Kostrzewa

Moje motto:

Bądź ekspertem własnego zdrowia. Pełne zdrowie to pełna wiedza o nim.

 

Znajdziesz tam ciekawe oraz co ważne, wysoce istotne artykuły o tematyce szeroko rozumianego zdrowia. Zapraszam: https://www.facebook.com/StrategiaZdrowiaAdamKostrzewa/

 

Gabinet Dietoterapii

— Strategia Zdrowia —

Dietetyk – Trener Personalny |Adam Kostrzewa

Życzę  dużo zdrowia i witalności

Kontakt oraz rejestracja telefoniczna lub przez formularz zgłoszeniowy

+48884357173

strategiazdrowia@gmail.com

Filar 1 i 2

Odżywianie i nawodnienie

Filar 3

Aktywność fizyczna

Filar 4

Regeneracja

Filar 5

Suplementacja

Trochę rekomendowanych dodatków

Zioła
Zielona kawa
Witaminy i minerały
Omega 3

Konsultacja

Indywidualny coaching zdrowotny jest niesamowicie skutecznym narzędziem do identyfikowania, wprowadzania i podtrzymywania ulepszeń w twoim życiu.

Prozdrowotna Suplementacja

To niezwykle cenna profilaktyka o szerokich właściwościach dla naszego ciała. Wspiera pracę każdego układu oraz narządu jaki znajduje się w ludzkim organizmie.

Indywidualne zalecenia

Poprawa zdrowia
Korekta sylwetki

Elastyczne Ceny

100zł

 • 1.5 godziny konsultacji
 • wywiad żywieniowy

180zł

1.5 godziny konsultacji

wywiad żywieniowy

opis zaleceń żywieniowych

opis zaleceń suplementacyjnych

1 miesiąc darmowego wsparcia

Rekomendowane

250zł

 • 1.5 godziny konsultacji
 • wywiad żywieniowy
 • opis zaleceń dietetycznych
 • opis zaleceń suplementacyjnych
 • opis zaleceń treningowych
 • 1 miesiąc ścisłej współpracy
 • budowanie świadomości żywieniowej
BEST SELLER

* W zależności od wymagań ceny mogą ulec zmianie. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń +48 884357173 lub Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się ze mną!!!

Czas zadbać o swoje zdrowie już teraz! Podejmij słuszną decyzję wypełniając poniższy formularz.  Napisz z czym chcesz się do mnie zgłosić.