fbpx

Indywidualne plany dietetyczne - Olsztyn

Zajmuję się tworzeniem indywidualnych planów dietetycznych na podstawie konsultacji i wnikliwej analizy, popartej najnowszymi badaniami i wytycznymi z zakresu współczesnej dietoterapii. Opracowuję diety indywidualne, uwzględniające odmienne potrzeby moich klientów. Wprowadzam do ich jadłospisów te produkty spożywcze, które wykazują dużą wartość i gęstość odżywczą, są bogate w witaminy, minerały i inne związki niezbędne do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Z drugiej zaś strony eliminuję produkty szkodliwe i nadużywane. Właściwe odżywianie organizmu, adekwatne do naszej fizjologii, jest bowiem jednym z podstawowych filarów Strategii Zdrowia, czyli utrzymywania go w jak najlepszym stanie, przez jak najdłuższy czas – tak by cieszyć się dobrym zdrowiem do późnej starości.

Co ważne w pakiecie, przez cały miesiąc współpracy, pomagam wprowadzać wszystkie zaplanowane zmiany. Cały czas jestem do dyspozycji z wszelkimi pytaniami. Stawiam na bardzo indywidualną współpracę.

Kiedy warto zgłosić się na konsultację dietetyczną?

Oferowane przeze mnie konsultacje dietetyczne skierowane są nie tylko do osób borykających się z problemami w zakresie odżywiania czy różnego rodzaju dolegliwościami zdrowotnymi, ale także do tych, które są zainteresowane tematyką żywienia i wielowymiarowego zdrowia. Na spotkanie warto zgłosić się – osobiście lub online – także jeśli:

 • chcesz zadbać o szczupłą sylwetkę;
 • chcesz zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny, ale nie wiesz od czego zacząć;
 • chcesz poprawić swoją kondycję fizyczną;
 • chcesz dowiedzieć się więcej o działaniu własnego organizmu;
 • chcesz zmienić swoje złe nawyki żywieniowe;
 • chcesz poznać mechanizmy odpowiedzialne za gromadzenie oraz spalanie tkanki tłuszczowej;
 • chcesz zdobyć wiedzę jak prawidłowo zadbać o własne zdrowie, lepsze samopoczucie oraz wysoką dawkę energii na co dzień.

Dlaczego właściwy plan dietetyczny jest tak ważny?

Organizm człowieka jest nadzwyczaj skomplikowaną biochemiczną maszynerią. Podczas konsultacji dietetycznej mogę zaoferować Ci „instrukcję obsługi”, umożliwiającą prawidłowe zadbanie o własne ciało. Postępując zgodnie ze wskazówkami będziesz mógł cieszyć się wysokim poziomem energii, dobrym samopoczuciem oraz zdrowiem przez długie lata.

Istnieje wiele zagrożeń dla zdrowia i dobrej formy. Niektóre z nich są problemem współczesnych czasów: pogarszająca się jakość jedzenia, rosnące zanieczyszczenie środowiska, ciągły pośpiech i stres, niewystarczająca aktywność fizyczna to główne powody pogarszania się stanu zdrowia społeczeństwa. Choroby dieto-zależne według WHO (Światowej Organizacji Zdrowia) nawet w 70% wynikają z niewłaściwego sposobu odżywiania. Schorzenia te dotykają ludzkość na coraz większą skalę i według przewidywań WHO ten tren ma się jeszcze nasilić.

Osobiście uważam, że świadome zmiany nastawione na szeroko rozumiany zdrowy styl życia, jest kluczem do utrzymywania dobrego stanu zdrowia.

Co oferuję w ramach konsultacji?

Jako dietetyk, a także propagator zdrowego stylu życia, oferuję pomoc w zdiagnozowaniu błędów żywieniowych. Doradzam, jakie zmiany należy wprowadzić i jak zrobić to w sposób skuteczny. Dodatkowo proponuję wprowadzenie treningu zdrowotnego, dopasowanego do potrzeb i możliwości. Konsultacje dietetyczne w mojej poradni dietetycznej obejmują indywidualne, holistyczne i wielowymiarowe podejście do tematu zdrowia, własnego organizmu oraz działania umysłu. Jest to bardzo istotne przy zmianie niekorzystnych nawyków żywieniowych, czy też wprowadzaniu zmian stylu życia.

Podczas konsultacji przeprowadzam wywiad żywieniowy, omawiam ewentualne dieto-zależne problemy zdrowotne oraz na bieżąco podaję cenne wskazówki. Następnie, w ciągu kilku dni opracowuję indywidualne zalecenia żywieniowe oraz wszelkie inne, adekwatne do Twoich potrzeb. Gotowy plan otrzymasz w formie pliku PDF, zawierającego około 20-25 stron. Po trzech pierwszych tygodniach przeprowadzimy konsultację kontrolną, w celu omówienia wprowadzonych zaleceń. Kolejne konsultacje przeprowadzane są w zależności od zapotrzebowania. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań, jestem do dyspozycji przez okres przynajmniej jednego miesiąca. Wspieram, inspiruję, motywuję. Razem tworzymy historię żywieniową i pracujemy nad budowaniem uważności posiłkowej (mindful eating)

Zakres oferowanych przeze mnie konsultacji dotyczy dietetyki ogólnej, żywienia w sporcie, suplementacji, żywienia dzieci, żywienia w ciąży, psychodietetyki, diet coachingu, naturopatii, psychobiologii w aspekcie nadwagi i otyłości, treningu personalnego oraz dietetyki klinicznej, dotyczącej głównych chorób cywilizacyjnych, takich jak m.in.:

 • nadwaga i otyłość,
 • choroby tarczycy,
 • choroby układu krążenia,
 • choroby nerek i dróg moczowych,
 • choroby wątroby i dróg żółciowych,
 • choroby układu pokarmowego,
 • choroby nowotworowe,
 • cukrzyca typu I i II.

Filar 1 i 2

Odżywianie i nawodnienie

Filar 3

Aktywność fizyczna

Filar 4

Regeneracja

Filar 5

Suplementacja

Trochę rekomendowanych dodatków

Zioła
Zielona kawa
Witaminy i minerały
Omega 3

Konsultacja

Indywidualny coaching zdrowotny jest niesamowicie skutecznym narzędziem do identyfikowania, wprowadzania i podtrzymywania ulepszeń w twoim życiu.

Prozdrowotna Suplementacja

To niezwykle cenna profilaktyka o szerokich właściwościach dla naszego ciała. Wspiera pracę każdego układu oraz narządu jaki znajduje się w ludzkim organizmie.

Indywidualne zalecenia

Poprawa zdrowia
Korekta sylwetki

Elastyczne Ceny

150zł

 • 1.5 godziny konsultacji
 • wywiad żywieniowy

300zł

1.5 godziny konsultacji

wywiad żywieniowy

opis zaleceń żywieniowych

opis zaleceń suplementacyjnych oraz zioło-terapii

Rekomendowane

400zł

 • 1.5 godziny konsultacji
 • wywiad żywieniowy
 • opis zaleceń dietetycznych
 • opis zaleceń suplementacyjnych oraz zioło-terapii
 • opis zaleceń treningowych
 • 1 miesiąc ścisłej współpracy
 • budowanie świadomości żywieniowej
BEST SELLER

* W zależności od wymagań ceny mogą ulec zmianie. Aby uzyskać więcej informacji, zadzwoń +48 884357173 lub Wyślij Wiadomość

Skontaktuj się ze mną!!!

Czas zadbać o swoje zdrowie już teraz! Podejmij słuszną decyzję wypełniając poniższy formularz.  Napisz z czym chcesz się do mnie zgłosić.