fbpx
strategia zdrowia

Adam Kostrzewa - Olsztyn

Jeśli szukasz dobrego dietetyka osobistego i trenera zdrowia w Barczewie, Olsztynie lub online, zapraszam do mojej poradni dietetycznej. Moją pasją i misją jest czynienie Świata zdrowszym.

Jako dietetyk i trener personalny posiadam dogłębną wiedzę w zakresie zdrowego odżywiania, treningu i zdrowego trybu życia, którą udokumentować mogę szeregiem dyplomów i certyfikatów. Ukończyłem kursy z zakresu: psychodietetyki, diet coachingu, dietetyki klinicznej, naturopatii. Jako aktywny sportowiec, triatlonista, maratończyk, a także propagator zdrowego stylu życia oraz fascynat ludzkiego organizmu, bardzo chętnie i z wielką przyjemnością podejmę z Tobą współpracę.

Czym zajmuję się w ramach mojej pracy jako dietetyk i trener personalny?

Celem mojej działalności jest poprawa zdrowia, kondycji i samopoczucia moich klientów. Jako dietetyk i trener osobisty pomogę Ci wykryć złe nawyki i wytłumaczę, jak je zmienić. Przekażę właściwe zalecenia dietetyczne oraz – co ważne – pokażę jak skutecznie wdrożyć je w życie. Dodatkowo zaplanuję odpowiedni do Twoich możliwości trening zdrowotny. Jeśli będzie taka potrzeba, wskażę również jakie badania laboratoryjne należy wykonać, by lepiej ocenić stan zdrowia. Pozwoli to na wprowadzenie właściwej dieto-terapii.

W ramach konsultacji przekażę Ci także dużą dawkę praktycznej wiedzy z zakresu szeroko rozumianej profilaktyki zdrowia. Wiedza oraz na kierunkowane działania z zakresu 5 filarów Strategii Zdrowia pozwalają na odzyskiwanie, budowanie oraz utrzymywanie dobrego stanu zdrowia, samopoczucia oraz wysokiej dawki witalności.

Jeśli niepokoi Cię stan zdrowia, cierpisz na różnego rodzaju przewlekłe dolegliwości, martwisz się złym samopoczuciem lub niskim poziomem energii na co dzień – najwyższy czas podjąć odpowiednie kroki, aby to zmienić!

Pamiętajmy o maksymie: Lepszy gram profilaktyki niż kilogram leczenia!

Początki mojej działalności

Moja historia ze zdrowym stylem życia rozpoczęła się od regularnych startów w zawodach triatlonowych. Zrozumiałem, jak ważne jest dbanie o własny organizm, nie tylko podczas intensywnych treningów, ale również na co dzień. Postanowiłem promować aktywność fizyczną jako jeden z podstawowych filarów Strategii Zdrowia. Ten kierunek doprowadził mnie do zdobycia dyplomu trenera personalnego, dzięki czemu mogłem zacząć pomagać i doradzać klientom zainteresowanym poprawą kondycji, formy i stanu zdrowia.

Moje doświadczenie w zakresie dietetyki i treningu zdrowia

Zgłębiając tajniki wiedzy na temat żywienia w sporcie uświadomiłem sobie, że równie istotne jest to, jak odżywiamy cię na co dzień. Zdobyłem kolejne dyplomy, w zakresie żywienia ogólnego, a następnie dietetyki klinicznej. Zdałem sobie sprawę, że pomaganie innym poprzez wprowadzanie odpowiednich zaleceń dieto-terapii jest i będzie moją pasją oraz profesją życiową. Dzięki różnorodnym kursom wzbogaciłem swoją wiedzę o kolejne dziedziny: psychodietetykę, diet coaching, terapię poznawczo-behawioralną, suplementację i naturopatię.

Strategia Zdrowia opiera się na wiedzy z zakresu 5 filarów: odżywiania, nawodnienia, aktywności fizycznej, regeneracji oraz prozdrowotnej suplementacji.

Moje Doświadczenie

1470
Dni pracy z klientami
28
Lat aktywności sportowej
10000
Przesłuchanych, przeczytanych, obejrzanych materiałów o zdrowiu
9
Dyplomów poszerzających wiedzę

Kwalifikacje - Dyplomy - Certyfikaty

Skontaktuj się ze mną!

Czas zadbać o swoje zdrowie już teraz! Wystarczy, że wyślesz mi wiadomość za pomocą poniższego formularza z czym chcesz się zgłosić.