fbpx

Anna

Współpraca z Adamem to czysta przyjemność. Ogromna, holistyczna wiedza nt funkcjonowania ludzkiego organizmu daje poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, że nasze ciało ma ogromny potencjał. Adam jest człowiekiem, któremu w 100% zależy na swoich podopiecznych. Służy pomocą, odpowie na każde pytanie, a przede wszystkim jest mega wsparciem. Dzięki niemu odkryłam, że zdrowe gotowanie może dawać mnóstwo frajdy i satysfakcji, że spożywanie posiłków to o wiele więcej niż odżywianie ciała....to odżywianie i zadbnie o wiele aspektów naszego życia....to odżywianie naszych emocji, naszego umysłu, naszej duszy..... Już po pierwszym miesiącu współpracy zmiany (+) w funkcjonowaniu organizmu są bardzo znaczące. Polecam każdemu kto chciałby wesprzeć siebie w dążeniu do równowagi, zdrowia!!!

Współpraca z Adamem to czysta przyjemność. Ogromna, holistyczna wiedza nt funkcjonowania ludzkiego organizmu daje poczucie bezpieczeństwa i zaufanie, że nasze ciało ma ogromny potencjał.
Adam jest człowiekiem, któremu w 100% zależy na swoich podopiecznych. Służy pomocą, odpowie na każde pytanie, a przede wszystkim jest mega wsparciem.
Dzięki niemu odkryłam, że zdrowe gotowanie może dawać mnóstwo frajdy i satysfakcji, że spożywanie posiłków to o wiele więcej niż odżywianie ciała….to odżywianie i zadbnie o wiele aspektów naszego życia….to odżywianie naszych emocji, naszego umysłu, naszej duszy…..
Już po pierwszym miesiącu współpracy zmiany (+) w funkcjonowaniu organizmu są bardzo znaczące.
Polecam każdemu kto chciałby wesprzeć siebie w dążeniu do równowagi, zdrowia!!!

Write a comment